• Що дарує Сонечко?

  Що дарує Сонечко? Що дарує Сонечко?

  Що дарує людям, тваринам, рослинам Сонечко? Які почуття виникають, коли лагідні промінчики заглядають вранці у віконце, сповіщаючи про прихід нового дня? Чи може Сонечко образитися і надовго сховатися за дощову хмаринку?

  Ці питання задавали бібліотекарі книгозбірні №2 читачам – учням 3-Г класу БЗШ №11 напередодні Всесвітнього дня Сонця, запросивши їх у театр казки «Сніданок для Сонечка».

  Діти із задоволенням взяли участь у грі-казці «Як Сонце з Місяцем дружили» під час якої бібліотекарі розповіли про будову Сонячної системи, зміну пори року та про те, чому день переходить в ніч.

  Під час пізнавальної гри «Вийди, вийди, Сонечко!», учасники обговорили використання сонячної енергії та правила безпечного перебування на сонці.

  Діти залюбки згадали, кого у природі та вдома називають «сонечком» під час гри-асоціації «Поясни значення слова».

  Весело та «тепло» пройшла естафета «Подаруй тепло!». Діти говорили «сонячні побажання», з усмішкою, у долоньках, передавали своє тепло друзям.

  А ще – відгадували «сонячні загадки». Нагородою за правильні відповіді став перегляд мультфільму «Бегемот та Сонечко». Ребус, який читачам вдалося розгадати, виявився назвою книжкового огляду «Дім без книги, – як день без сонця».

  Захід закінчився теплими словами:

  Хай завжди буде сонце,

  Хай завжди буде небо!

  Хай завжди буде мама,

  Хай завжди буду я!

   

  Леся Кравчук.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше