• І славимо щовесни Великдень

І славимо щовесни Великдень І славимо щовесни Великдень І славимо щовесни Великдень

Чудової весняної пори до нас приходить Великдень. Це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Але чи все ми знаємо про традиції та звичаї святкування Великодня? Саме про них йшла мова під час бібліотечного свята «Веселково на Великдень сонце виграє», яке було проведене для учнів 1-3 класів БЗШ №5 у бібліотеці-філії №10.

Діти послухали легенди про писанки та крашанки, великодні цікавинки, а потім читали вірші, відповідали на запитання пасхальної вікторини, брали участь у іграх «Крутись, яйце», «Пасхальна естафета», «Принеси писанку». Та і сама бібліотека виглядала, як «писанка». Адже книгозбірню прикрашали: виставка дитячих малюнків, книжково-ілюстративна виставка, виставка поробок. Уся ця краса приваблює погляд користувачів бібліотеки.

Тож нехай Великдень прихиляє до всіх людей щастя і здоров’я, оберігає від зла і дарує надію на спасіння і вічне життя душі.

Альона Сушкевич.