• Писанковий дивосвіт

Писанковий дивосвіт Писанковий дивосвіт Писанковий дивосвіт

Наближається величне, світле, радісне свято Воскресіння Христового. Готуються до нього ретельно не тільки дорослі, а й дітки. Кожному хочеться прикрасити свій великодній кошичок якнайкраще!

Щоб допомогти маленьким читачам у створенні святкового пасхального дива в бібліотеці-філії №9 відбувся майстер-клас «Писанковий дивосвіт». Бібліотекар Тетяна Сєроус продемонструвала читайликам, як із ниток можна швидко зробити маленьке курчатко і, як прикрасити крашанки, щоб вони заграли яскравими барвами. Різнокольорові вовняні нитки, вузенькі атласні стрічки, ножиці, цікаві наліпки, самоклеючі очка – ось і все, що було потрібно. А найголовніше, звичайно, гарний настрій, тому що важливим є не тільки результат, а захоплюючий процес великодньої творчості.У хлопців і дівчат вийшли гарні, яскраві вироби.

До свята готові!

Галина Чередник.