• День матері у бібліотеці

  28 травня у центральній міській бібліотеці відбулося чергове засідання жіночого клубу  “Вікторія”,  присвячене Дню матері і Міжнародному дню сім`ї, які відзначалися у травні.
  Голова міської громадської організації “Вікторія”  Ніна Скоробагатько привітала членкинь клубу, подякувала міській владі і, особливо, меру міста Савчуку В.П., який нещодавно виділив кошти на придбання вишиванок для фольклорного ансамблю нашої організації.

  Великим сюрпризом для нас був вітальний виступ завідуючої бібліотекою Людмили Чупак, вона також запросила до нас у гості студентів професійно-технічного училища №5. Ми були вражені виступом вокального ансамблю “Козаченьки”. Хлопці порадували нас майстерним виконанням народних пісень. З великим задоволенням слухали ми і виступи переможців міських поетичних конкурсів, які проводить бібліотека, студентів училища Дмитра Машкаріна і Владислава Троцька. Дуже приємно, що в нашому місті є такі чудові діти, які люблять пісню та поезію і дарують їх людям.

  Ми дуже вдячні художньому керівнику ансамблю Анатолію Воробей, ведучій концерту Марині Василенко і всьому педагогічному колективу училища за таких чудових і талановитих  студентів та за творчу співпрацю з бібліотекою.

  Особливу вдячність висловлюємо завідуючій центральною міською бібліотекою Людмилі Чупак і всьому колективу бібліотеки за підтримку, допомогу і організацію прекрасних заходів.

  Валентина Величук,  Катерина Кам`ярук.

  Сім`я. – 2010. – 9 черв. – С.6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше