• Хай завжди буде з нами Великодня казка!

Хай завжди буде з нами Великодня казка! Хай завжди буде з нами Великодня казка! Хай завжди буде з нами Великодня казка! Хай завжди буде з нами Великодня казка! Хай завжди буде з нами Великодня казка!

Незабаром у домівки усіх християн прийде радісне та світле свято – Великдень. До нього готуються заздалегідь.

Так і в бібліотеці-філії №2, напередодні свята, учасники творчої групи «Умілий павучок», продумуючи Великодню композицію, вирішили дати «нове життя» бібліотечній настільній лампі. Із задоволенням шили із фетру кумедних зайчиків, вирізали яскраві квіточки та метеликів. Роботами прикрасили абажур лампи. Вийшло цікаво, красиво й креативно.

У домашньому затишку, який створюється у бібліотеці разом із читачами, відбувся майстер-клас «Великодня галявинка». Вихованці ЗДО №36 «Ромашка» виготовляли вітальні листівочки для своїх рідних. Але перед тим, із задоволенням, переглянули роботи із пасхальної композиції «Хай завжди буде з нами Великодня казка!». Розглядали, пробували на дотик, нюх, навіть, на смак…

Працівники бібліотеки принесли пасхальні роботи у 4-Б клас БЗШ №11, щоб читачі-учні милувалися ними під час перегляду літератури «Великодній кошик: естетика оформлення». Діти складали Пасхальний кошик за допомогою загадок-підказок, дізнаючись особливе значення кожного продукту. Бібліотекарі звернули увагу дітей на естетику оформлення Великоднього кошика, яка у різних регіонах України має свою родзинку.

Нехай сьогодні і завжди душа кожного іскриться вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю до ближнього. З Великоднем!

Леся Кравчук.