• Зустрічаємо Великдень

  Зустрічаємо Великдень Зустрічаємо Великдень Зустрічаємо Великдень Зустрічаємо Великдень Зустрічаємо Великдень

  Барвистими писанками та яскравим сонечком заглядає у віконце Пасха. Зовсім небагато часу залишилось до того дня, як дзвони у храмах сповістять про радісне свято – Великдень. 
  За традицією, готуючись до свята, люди випікають паски, пишуть писанки, малюють крашанки, дарують подарунки. Прикрасили і бібліотекарі бібліотеку-філію №1 для дітей книжковими розкладками «Світле свято Великодня» та «Пасха красна день вітає», «Світ барвистий, веселковий, різно-різнокольоровий», завдяки яким читачі мають змогу детальніше познайомитися з унікальністю свята, красою традиційного писанкового розпису, який є невід’ємним елементом багатої української культури. 
  На майстер-клас з петриківського розпису «Великдень в кольорах та фарбах», який проводили викладачі образотворчого мистецтва Білоцерківської школи мистецтв №1 Анна Бойко та Олена Яросевич, запросили третьокласників БСШ №1.
  Під час майстер-класу діти вчилися виготовляти великодні вітальні листівки з використанням традиційного петриківського розпису, отримали нові знання про особливості писанкарства, його зміст та символізм. Власноруч зробили пасхальні листівочки до свята Великодня, навчаючись і проявляючи свої знання, вміння та навички. 
  Красиві рукотвори юні майстри забрали з собою додому, адже вони можуть стати відмінним подарунком для близьких та рідних, або ж прикрасити домівку. Ці паперові вітання вмить покращать настрій та принесуть в дім незрівнянний аромат весни, бо робилися з радістю і любов’ю.

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше