• Незвичайний день сьогодні, день святковий – Великодній

Незвичайний день сьогодні, день святковий – Великодній Незвичайний день сьогодні, день святковий – Великодній

25 квітня бібліотекар філії №3 Юлія Сидоренко підготувала та провела етномандрівку «Незвичайний день сьогодні, день святковий – Великодній» для читачів-учнів 6-Б класу та 7-В класу БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК».

Школярі дізналися багато цікавого про традиції писанкарства: чим відрізняється писанка від крашанки, яке значення мають сакральні знаки зображені на писанках. Найпопулярніші орнаменти – це символи сонця, води, землі, Берегині та Дерева Життя.

Бібліотекар розповіла, що у більшості регіонів України на привітання «Христос Воскрес!» відповідають «Воістину Воскрес!», а от на Прикарпатті вітаються словами «Слава Ісусу Христу!», а відповідають «Навіки слава Богу!».

До читачів-учнів молодшої ланки Юлія Петрівна завітала із сюрпризами – великодніми розмальовками. Діти радісно поринули в атмосферу мистецтва, адже малюнки стали їхніми подарунками до свята.

Наталія Добровольська.