• Весняні фантазії Весняні фантазії Весняні фантазії

У бібліотеці-філії №4 відбувся майстер-клас із миловаріння, який провели голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Галина Іванівна Кожедуб та волонтер Софія Сириця.

Майстриня розповіла, що виготовлення мила власноруч – це не тільки модне хобі, приємне проведення часу, але і можливість творчого самовираження.

Учасники заходу – юні читачі бібліотеки, дізналися про таємниці та хитрощі миловаріння, основні правила комбінування ароматів та їхні властивості.

У читальному залі панувала атмосфера творчості, краси, натхнення і зародження чогось нового. Діти залюбки працювали над своїми витворами, самостійно обирали форми, аромати та кольори. За допомогою наставниць присутні зробили по кілька сувенірних подарунків для себе та своїх близьких.

Усі учасники щиро подякували волонтерам Червоного Хреста за такий корисний майстер-клас та приємно проведений час.

Олена Буяненко.