• Молодий цвіт Білої Церкви

  Молодий цвіт Білої Церкви Молодий цвіт Білої Церкви

  «На мечі воїна – чужа кров. На мечі письменника – його власна. Бо текст – то результат тяжкої внутрішньої боротьби, коли сходишся у бою зі своїми власними страхами, власною зневірою, сумнівами,зрадницьким скептицизмом та безжальною критикою. Але перемагаєш. Отримуєш звитягу, бо на твоєму боці була жага до створення чогось із пустоти. Було натхнення, котре сотню раз був змушений проігнорувати, та воно не облишило. Були вміння, котрі вже не ставало сили хоронити…», – так розпочинається передмова до книги молодого білоцерківського літератора та журналіста Богдана Храбуста.

  23 квітня працівниками бібліотеки-філії №8 провели зі студентами Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну обговорення фентезійної новели Богдана Храбуста «Око Тритонги. Тенебрісія, земля в обіймах зла».

  Це перша проба пера молодого автора, яку він зважився віддати на суд читача. Богдан поділився своїми планами на майбутнє. Він пише повномасштабну книгу, до якої увійде і ця новела з головним героєм ковалем Деоном та його товаришем монахом Епістелієм, які борються з темними злими силами заради світла, добра та щастя людей. На жаль, не завжди добро перемагає…

  «Це історія про добру душу у світі злоби. Про те, як вона страждає в ньому, однак не гасне».

  Книга розрахована на молодь, тож, студентам історія сподобалася. Вони жваво обговорювали твір, було багато запитань і, звичайно, в подарунок отримали книги з автографом автора.

   

  Світлана Хмільова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше