• Театр – свято, яке завжди з нами Театр – свято, яке завжди з нами Театр – свято, яке завжди з нами

27 березня, у Всесвітній день театру, в бібліотеці-філії №9 пройшов День бібліографії «Театр – свято, яке завжди з нами». Цього дня до книгозбірні завітали справжні поціновувачі театрального мистецтва. В рамках проведення Дня бібліографії бібліотекар Тетяна Сулейманова ознайомила присутніх з бібліографічним покажчиком «Київський обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського – культурний осередок Білої Церкви». У виданні зібрано літературу про історію театру, режисерів, акторів, балетмейстерів, танцюристів та вокалістів, які працювали у театрі у різні роки.

Сюрпризом для читачів цього дня стали виступи бібліотекарів Жанни Харченко і Світлани Могорит, які майстерно обіграли гумореску Таїни Братченко «Зіпсований телефон». Читачка Людмила Безкрила із запалом прочитала гумореску «Важка дієта».

Постійна учасниця міських конкурсів читців-декламаторів талановита юна читачка Анна Агалієва артистично виконала уривок з поеми Тараса Шевченка «Чернець».

Світлана Могорит.