• Дежа вю «Ляльковий театр презентує» Дежа вю «Ляльковий театр презентує» Дежа вю «Ляльковий театр презентує»

27 березня – Міжнародний день театру. Працівники філії №1 святкували разом зі своїми маленькими глядачами. Один із найяскравіших способів донести інформацію до дитини – ляльковий театр.

Ляльковий театр – не просто розвага і веселе проведення часу. Це методика з чудовим навчальним і виховним ефектом, яка допомагає дитині розібратися в основних соціальних поняттях, таких як добро і зло. Перше прилучення маленьких читайликів бібліотеки-філії №1 до театру відбувається через знайомство з виставами бібліотечного лялькового театру «Казкарик».

Під час лялькових вистав застосовуються і художнє слово (книга), і наочний образ (лялька). За їх допомогою дитина вчиться поважати чужу думку, фантазувати, уявляти, спілкуватися з оточуючими.

Ось і сьогодні, вихованці ЦСПРД «Злагода», завітавши до книгозбірні, дивувалися, переживали, раділи разом з героями-ляльками, переглядаючи виставу «Невдячна мишка». Після перегляду кожен малюк намалював героя, який йому сподобався найбільше.

Юлія Волошина.