• Хочеш бути щасливим – будь!

Хочеш бути щасливим – будь! Хочеш бути щасливим – будь!

Яке це щастя – сонце зустрічати!

Любити й дивуватись кожну мить.
    Красу землі всім серцем відчувати,
    Яка навколо радісно бринить.
    Яке велике щастя – просто жить...

У Міжнародний день щастя, в бібліотеці-філіалі №9 зібралися члени клубу «Сузір’я», щоб в колі друзів відсвяткувати це світле і щире свято. Гортаючи сторінки альманаху щастя «Я вмію бачити прекрасне», жінки розповідали притчі, декламували вірші про щастя, ділилися щасливими моментами свого життя і намагалися вивести особисту формулу щастя. У кожного воно своє, але у більшості – це здорові діти та онуки, міцна родина, мир у країні, вірні друзі та задоволення від спілкування з природою. Ольга Маніна поділилася порадами психолога «Як стати щасливими», а бібліотекар Тетяна Сулейманова закликала радіти кожному новому дню та бачити в усьому лише прекрасне.

Присутні зичили один одному щастя і здоров’я та пригощали цукерками, адже всім відомо, що шоколад – це своєрідний гормон щастя.

Хочеш бути щасливим – будь!

Світлана Могорит.