• Книга на захисті дитячої душі

Книга на захисті дитячої душі Книга на захисті дитячої душі

17 березня відсвяткувала ювілей відома українська дитяча письменниця Лариса Ніцой. Її дивовижні казки і повісті одразу стали улюбленими творами маленьких читачів.

Лариса Миколаївна ініціатор щорічного круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей, Всеукраїнського руху «Дорослі читають дітям», Всеукраїнської акції «Почитай мені, татку!».

«Книга на захисті дитячої душі» – під такою назвою пройшла літературна година, яку організували бібліотекарі філіалу №9 для читачів – учнів молодших класів БЗШ №6.

Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря Галини Чередник про цікаві, веселі, захоплюючі, повчальні, добрі історії письменниці. А перегляд буктрейлеру на книгу «Незламні мураші» викликав безліч запитань про героїв казки:

– Хто такі мурашині леви і чому вони напали на мурашник?

– Що буде зі сміливим, мужнім Мурашем і його коханою Мурасею?

– Чи зможуть мурахи відстояти рідну землю?

Читайлики захотіли більше дізнатися про героїв інших творів Лариси Ніцой. Про Андрійка і його відданого чотирилапого друга з детективної історії «Мій Блек», друзів-нерозлийвода Любомирчика, Василинку і Олежку з кумедної повісті «Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку», «Ярика і дракона», симпатичне ведмежа зі «Страшного страховиська».

Минулого року, під час відвідування нашого міста, Лариса Миколаївна подарувала декілька книг читачам книгозбірні. Діти із задоволенням роздивлялисяяскраві ілюстрації і читали побажання, якими авторка власноруч підписала книги:

– Нехай збуваються Ваші мрії!

– Веселого читання!

– Все буде Україна!