• Квіти серед квітів – 2019

Квіти серед квітів – 2019 Квіти серед квітів – 2019 Квіти серед квітів – 2019 Квіти серед квітів – 2019 Квіти серед квітів – 2019

Традиційна виставка-конкурс «Квіти серед квітів» у черговий раз запрошує помилуватися картинами, які створили художники міста в подарунок всім жінкам до свята 8 Березня. Справжня весна панує у міській виставковій залі при бібліотеці-філії №8. Квіти, жіночі портрети створюють справжнє свято.

За умовами конкурсу до уваги журі пропонувалися роботи створені тільки жінками-художниками.

Професійне журі у складі художників міста: Георгія Прокоповича Пономарьова, Володимира Валентиновича Панфілова, Валерія Миколайовича Вовченка визнали кращими в номінації «Портрет»:

Олену Гайдаєнко (робота «Анастасія»);

Ольгу Мілейко (робота «Раїса»);

Тетяну Матвієнко (робота «Легкий бриз»);

В номінації «Натюрморт» перемогли :

Світлана Мороз (робота «Польові квіти»);

Тетяна Фокіна (робота «Ніжність півонії»;

Лідія Федькевич (робота «Півонії»).

Всього у виставці взяли участь 32 художники, які представили 80 робіт. Тут ви зможете також насолодитись роботами Володимира Панфілова, Ігоря Безвербного, Валерія Вовченка та інших відомих в місті художників. Цікаво, що деякі портрети, які є на виставці, писалися під час майстер-класів, які проводилися у виставковій залі.

Святковому настрою сприяли музичні твори у виконанні викладача школи мистецтв дитячих духових оркестрів №6 Ігоря Лаврентьєва (тромбон).

Виставка відкрита за підтримки відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Експозиція діятиме до 19 березня.

Любов Михайлюк.