• Дякуємо, бібліотеко! Дякуємо, Родинна світлице!

Дякуємо, бібліотеко!  Дякуємо, Родинна світлице! Дякуємо, бібліотеко!  Дякуємо, Родинна світлице! Дякуємо, бібліотеко!  Дякуємо, Родинна світлице! Дякуємо, бібліотеко!  Дякуємо, Родинна світлице!

«У війни не жіноче обличчя», − сказав класик білоруської літератури Алесь Адамович.

Але чи можуть українки стояти осторонь, коли в Україні — війна?

Звичайно, ні, адже так багато дочок України на фронті.

Щоб підтримати бойовий дух наших берегинь, привітати їх зі святом 8 березня, учні 4-В класу Білоцерківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивчення слов'янських мов зібралися в Родинній світлиці центральної міської бібліотеки.

Тут, під вмілим керівництвом викладачки Центру науково-технічної творчості Ксенії Донської учні разом з батьками, дідусями та бабусями навчилися плести браслети-обереги з жовто-блакитних стрічок.

За півтори години кожна дитина поклала у спеціальний кошик свою поробку, а потім цей кошик було передано волонтерці Тетяні Василенко, яка відвезе їх на фронт.

А який цікавий поетичний конкурс підготувала для дітей Наталія Біляєва!

Так затишно, а разом з тим і урочисто було в Родинній світлиці, що діти не втрималися і заспівали пісню на слова Лесі Українки «Давня весна».

Майя Фофанова, вчителька БСШ №1.