• Культурний осередок на Залізничному селищі

  На Залізничному селищі є вулиця Польова. Я шукала будинок по цій вулиці № 84а. Мені назустріч ішли чоловік і жінка, і я звернулася до них із запитанням. У відповідь я почула: «То це ж бібліотека». Для мене це була приємна несподіванка, напевне,  не в кожному районі нашого міста  знають адресу бібліотеки.

  Вже більше ніж 24 роки очолює бібліотеку-філію №3 на Залізничному селищі Ксенія Петрівна Гнуда. За цей час бібілотека стала не тільки тим місцем, де можна почитати книги, а й скарбницею духовності, народознавчим і краєзнавчим центром, осередком спілкування і розвитку. Сюди приходять і дорослі, і малі. Кожен тут бажаний гість, кожного привітно зустрічають бібліотекарі – Дишлева Олександра Миколаївна, Драбинко Тетяна Анатоліївна, Сидоренко Юлія Петрівна та Кравчук Леся Володимирівна. Приваблюють читачів цікаві, змістовні виставки, бесіди, конкурси, для користувачів-дітей працює народознавчий клуб «Бабусина скриня». Всі бажаючі можуть відвідати «Краєзнавчу світлицю», в якій зібрані предмети вжитку, зразки народного мистецтва та промислу Білоцерківщини. В стінах бібліотеки читачі мають можливість продемонструвати свої таланти – пісенні, поетичні, мистецькі. Масові заходи, що проходять завжди в теплій, душевній атмосфері, ніколи не бувають малолюдними.

  Нещодавно бібліотека-філія №3 відзвітувала про свою роботу перед читачами. В читальній залі панувала невимушена, майже домашня атмосфера, читачі висловлювали свої враження, а точніше, слова вдячності і бажали нових успіхів і досягнень. Милувала око виставка робіт Олени Кульчицької – майстерна вишивка та вражаючі роботи з бісеру.

  Як на справжньому домашньому святі не обійшлося і без запрошених гостей. Бібліотека дуже тісно співпрацює з письменниками-краянами, поет-пісняр Анатолій Кульчицький та гуморист Володимир Дідківський порадували присутніх піснями та веселими гуморесками.

  Розходилися всі неохоче, але прощалися без суму, тому що знають, бібліотека завжди гостинно відчиняє свої двері, і попереду ще багато цікавих зустрічей.


  О.Корнієнко, зав. відділом ЦДБ
  Гриф. - 2010. - 26 трав. - С.4.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше