• «Яка краса, яке роздолля – це наша Київська земля»

«Яка краса, яке роздолля – це наша Київська земля» «Яка краса, яке роздолля – це наша Київська земля» «Яка краса, яке роздолля – це наша Київська земля»

27 лютого, 87 років тому, було засновано Київську область. З цієї нагоди працівники бібліотеки-філіалу №9 підготували для учнів 5-Б класу СПМШ №16 історично-краєзнавчий екскурс «Яка краса, яке роздолля – це наша Київська земля».

Бібліотекар Жанна Харченко розповіла про формування Київщини від перших поселень часів трипільської культури, давньоруської княжої доби, часів козацтва до сучасності.

Світлана Могорит підготувала презентацію «Видатні люди Київщини», присвячену особистостям, які прославили наш край своїми талантами та досягненнями в різних сферах життя: Ярослав Мудрий, Іван Мазепа, Марія Примаченко, Роман Попович, Ліна Костенко тощо.

Бібліотекарі запропонували дітям переглянути топ-10 туристичних місць Київської області, які варто відвідати всією сім’єю. На перше місце в цьому рейтингу діти поставили білоцерківський дендропарк «Олександрія». Усі впізнавали улюблені куточки, які демонструвалися на великому екрані. Свої знання про Київщину учні проявили під час розгадування вікторини-кросворду «Стежками рідного краю».

Жанна Харченко провела бесіду біля книжкової виставка «Священна київська земля».

Галина Чередник.