• Зустріч від душі і серця

  Нещодавно міська ЦБС з ініціативи директора Красножона П.І. та за допомогою ПП Онопрієнко О.М.  провела цікаву, змістовну зустріч з письменницею, нашою землячкою Еммою Піньківською, що нині проживає в місті Фастові.
  Більше 33 років вона працювала лікарем-генікологом, займала посаду зав. відділенням, головного спеціаліста, головного лікаря центральної районної лікарні. І раптом на вершині успіху, несподівано для всіх залишає посаду головного лікаря і швидкими темпами починає писати книги. Талант письменниці починає домінувати над талантом лікаря, з-під її пера виходять філософські твори, художня проза і вірші, оповідання і казки. Їх важко переказувати, непросто зрозуміти, найскладніше наслідувати приклад моральних життєвих критеріїв, що пропонує автор. А пропонує вона прості життєві істини – заповіді із «Біблії». Оздоровлення суспільства в цілому повинно починатися з оздоровлення духовності кожної людини. Уважному читачеві, після прочитання книг Е.Піньківської, відкриються таємниці в ньому самому: гідність і здібність розвивати в собі стан радісного сприйняття життєвих ситуацій. Для Емми Анатоліївни написання книг – це завжди натхнення, бажання і прагнення тільки найкращого, доброго, розумного, яке було б допомогою в різних життєвих ситуаціях. Завдяки багатогранним знанням, здібностям до психологічного аналізу, вона допомагає і дорослим, і дітям.

  Дивна книга казок «Казки феї Фасти» розкриває істину Добра, Мудрості, Любові, Краси.
  Сама авторка – людина з відкритою душею і серцем, яке наповнене повагою і любов`ю  до людей. Ці людські цінності розкриті в її книгах «Духовне материнство», «Спаси и сохрани», «Прозрение», «Невигадані історії». В доробку Е.Піньківської більше 30 книг. Роман «Зіночка» має вже багато вдячних читачів, в ньому прослідковуються події цілого сторіччя. Тема кохання, ревнощів, вірності, дружби і взаємодопомоги – вічна, і викликає у читачів асоціації з власним життям.

  Людина, яка вміє і любить читати – щаслива. Адже, як сказала Емма Анатоліївна, читати можна очима, головою, серцем.
  Е.Піньківська багато працює над собою, за це поважають її друзі і рідні. Мабуть, саме тому завжди знаходяться люди, які допомагають їй видавати книги.  Сьогодні вона продовжує писати, є активним громадським діячем, голова товариства жінок у м Фастів, почесний член Черкаської міської організації «Ліга культури», автор і ведуча семінару «Культура духовного здоров`я», який проходить у багатьох містах України.

  Напередодні зустрічі з бібліотечними працівниками в Білій Церкві Емма Анатоліївна подарувала для міської ЦБС 180 примірників книг, а під час зустрічі – ще 15. Всі, хто був присутній, щиро вдячні авторці за теплу, сердечну і змістовну зустріч.

  Р.Григоренко, заст. директора міської  ЦБС по роботі з дітьми.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше