• Як обирати, щоб не шкодувати?..

Як обирати, щоб не шкодувати?.. Як обирати, щоб не шкодувати?.. Як обирати, щоб не шкодувати?..

26 лютого головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС Олена Бульда надала колегам консультацію «Політтехнології: як обирати, щоб не шкодувати» за матеріалами масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus».

Як зазначають викладачі курсу: «Шість років моніторингу виборів та їх результатів Громадським рухом ЧЕСНО підтвердили закономірність, що порушники не змінюють своєї поведінки. Прогульники засідань парламенту надалі не з’являються на роботі, кнопкодави продовжують голосувати замість своїх колег, порушуючи Конституцію України. Що вже казати про фігурантів антикорупційних розслідувань, яких лише у чинному складі Верховної Ради понад третина? Абсурдно, але ми щоразу обираємо таких політиків. Саме ми приводимо їх до влади. Чому так відбувається? Бо ми ведемось на маніпуляції політиків та довіряємо рекламі. Ми оцінюємо політиків за обгорткою, а не за суттю.»

Працівники книгозбірень міста дізналися:

·навіщо потрібна держава, Президент, Верховна Рада України, обласні та міські ради;

·як та навіщо ми обираємо народних депутатів, міських голів та депутатів місцевого самоврядування;

·як виокремити чесного та ефективного депутата;

·про найпоширеніші міфи та маніпуляції під час виборів та як їм протистояти;

·звідки беруться політичні партії та хто їх фінансує;

·чим сильні виборці та як кожен із нас може реально впливати на владу.

Отримані знання стануть у нагоді та спонукатимуть до прийняття виважених рішень при виборі Президента держави та надання депутатських повноважень представникам тих чи інших партій під час парламентських виборів.

Олена Дученко.