• Ти в цьому світі не один

    Вже стало доброю традицією, що напередодні Чорнобильських днів піццерія «Челентано» у центрі міста приймає у своїх стінах і пригощає дітей-інвалідів, що постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи. Турботу про них виявляють міська влада та благодійний фонд «Допомога дітям Чорнобиля».
    23 квітня дітей та їх батьків гостинно зустрічали заступник міського голови Микола Антонюк та голова благодійного фонду Олена Іванова. Вони завірили присутніх, що діти не залишаться без їхньої підтримки і висловили побажання, щоб проблеми хворих дітей, які існують попри те, що часу минуло багато з дня аварії на ЧАЕС, турбували не лише близьких та рідних, а щоб вони не лишали байдужими всіх.

    Дітвора отримала благословення від настоятеля церкви Покрови Божої Матері отця Миколая, він побажав усім терпіння і, звичайно, здоров`я. Потім діти із задоволенням подивилися лялькову виставу, яку показали учасники самодіяльного лялькового театру «Книга і лялька» центральної бібліотеки для дітей, який вже багато років приносить насолоду зустрічі з маленькими акторами. Керує театром бібліотекар з великим стажем і досвідом Романович Людмила Миколаївна. Її учні – Мельниченко Леся, Годз Аліна, Обатіна Аліна, Циганенко Ігор порадували присутніх гарною виставою та майстерним виконанням. Хочеться відмітити, що читачі центральної бібліотеки для дітей опинились тут не випадково, тому що вже протягом трьох років у бібліотеці діє проект «Ти в цьому світі не один», який працює спільно із фондом «Допомога дітям Чорнобиля». Мета проекту – дати відчути кожній дитині, що її оточують добрі, чуйні і щирі люди. В наш нелегкий час підтримки потребує кожен, а тим паче діти з особливими потребами. Дуже хочеться, щоб назва проекту стала для нас життєвим кредом, щоб не було чужих дітей і чужих проблем, щоб кожен з нас міг сказати: «Я в цьому світі не один».

    Корнієнко О.А., зав. відділом ЦДБ.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше