• Суржик мовоньку вивчає

  Суржик мовоньку вивчає Суржик мовоньку вивчає Суржик мовоньку вивчає Суржик мовоньку вивчає Суржик мовоньку вивчає

   

  Мова – це не просто засіб спілкування, мова – це відображення рівня суспільства, його культури та виховання. В кожного народу мова своєрідна і неповторна. Рідною мовою українців є українська. Але, на жаль, сучасна мова засмічена іншомовним словами, словами-покручами, вона отримала назву «суржик».

  21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, учні 7-В класу БЗШ № 11 взяли участь у квесті «Суржик мовоньку вивчає».

  Бібліотекар Галина Бондар розповіла школярам як виникла мова, коли, де і чому було вирішено відзначати Міжнародний день рідної мови.

  Учасники квесту розділилися на дві команди і виконували завдання, рухаючись різними маршрутами, зазначеними в маршрутних листах, які отримали капітани. За умовами квесту учасники повинні були виконати п’ять завдань на зупинках «Мовні шахи», «Мовні вузлики», «Мовне решето», «Мовний крокодил», «Суржиковий ліс». Читачі продемонстрували гарний рівень знань української мови, вміння правильно говорити рідною мовою, проявили командний дух, розв’язуючи завдання. Обидві команди отримали однакову кількість балів і дружно пообіцяли викорінювати суржик з мови, яка вважається однією з наймелодійніших мов світу.

   

  Тамара Шпак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше