• Година-реквієм «Нам з неба зорять їхні душі»

  Година-реквієм «Нам з неба зорять їхні душі» Година-реквієм «Нам з неба зорять їхні душі» Година-реквієм «Нам з неба зорять їхні душі»

  Вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за рідну землю, за Українубула присвячена година-реквієм «Нам з неба зорять їхні душі», яка відбулася в центральній бібліотеці для дітей 20 лютого.

  Бібліотекар Лариса Олійник нагадала користувачам книгозбірні про те, що минає ось уже п’ята річниця від тих трагічних подій на Майдані, коли відійшли у вічність найкращі люди України.

  Увазі присутніх було запропоновано перегляд відеоролику «98 днів Революції Гідності». Саме в цей день 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку, загинуло найбільше активістів Майдану – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20.

  Діти зворушливо декламували сумні поетичні рядки «А сотню вже зустріли небеса» Людмили Максимлюк, «Я не був героєм і хотів лише жити» Андрія Любка, «Герої не вмирають. Просто йдуть…» Мар’яни Савки, «Майдан… З Героями іде прощання…» Назара Гузія.

  Нікого не залишив байдужим огляд літератури книжково-ілюстративної виставки «Героям слава!».

  Захід завершився хвилиною мовчання, запаленням свічки пам’яті та гаслом: «Слава Героям Небесної Сотні! Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток!».

   

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше