• Любіть красу своєї мови

Любіть красу своєї мови Любіть красу своєї мови Любіть красу своєї мови Любіть красу своєї мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Для кожного народу мова – його найцінніший скарб. Тому знати, вивчати, берегти і збагачувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

До свята рідної мови для вихованців ДНЗ №7 «Орлятко» бібліотекарі Жанна Харченко та Світлана Могорит провели гру-подорож «Мовний дивограй».

Розпочалася подорож зі знайомства з народними казками, дитячими пісеньками, приказками, загадками. Діти із задоволенням брали участь у грі зі словами, «дописували» віршики, відгадували ребуси, шукали загублені букви та розповідали про своїх улюблених героїв літературних казок.

Світлана Могорит.