Чари китайської музики

В рамках проведення Року Китаю в Україні в бібліотеці-філіалі №10 була проведена інформаційна година «Знайомтесь: народні китайські музичні інструменти».

У народної китайської музики глибоке коріння і велична історія. Протягом п’яти тисяч років існування Китаю вона, поряд з шахами, живописом, поезією і каліграфією, була важливою частиною традиційної культури.

Через ізоляцію країни від Європи інструменти Піднебесної відрізняються своїм неповторним колоритом. Вони поєднали у собі елементи музичних інструментів тибетців, уйгурів, маньчжурів, монголів тощо.

Члени клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів мали змогу познайомитися з китайськими народними інструментами: послухати розповідь про них, переглянути фотографії на яких вони були зображені. А також почути музичні твори, при записі яких вони були використані.

Культура Китаю багатогранна та цікава. Тому попереду ще багато зустрічей, де бібліотекарі намагатимуться розкрити інші сторони життя цієї давньої і прекрасної країни.

Альона Сушкевич.