• Дитина Року – 2010


  30 квітня в м. Києві в палаці “Україна” відбувся фінал щорічної Всеукраїнської Премії “Диво-Дитина 2010”. Цей конкурс покликаний підтримати найталановитіших дітей України, що мають надзвичайні здібності та досягнення у галузях науки, мистецтва та спорту.
  Цього року на здобуття премії був висунутий юний білоцерківець – 11-річний дворазовий Чемпіон Світу та Європи, багаторазовий чемпіон України, КМС України з карате за версією FSKA Бульда Владислав, який вийшов у фінал і виступивши на головній сцені держави виборов ІІ місце. Слід зазначити, що у конкурсі взяли участь 3500 номінантів з різних куточків України.
  Виступ Владислава надзвичайно сподобався голові журі Ользі Сумській та ініціатору проведення конкурсу – Віктору Новикову, а ведуча дійства Ольга Горбачова відзначила не тільки спортивні досягнення хлопця, а й  неабиякі ораторські здібності. Влад дуже дотепно відповідав на всі запитання журі та ведучих.

  Під час виступу Владу допомагали його друзі, вихованці Білоцерківської Асоціації традиційного карате-до Владислав Казадаєв та Юрій Васильєв. І, звичайно, поряд був його наставник, людина, якій юний каратист зобов`язаний усіма своїми досягненнями, заслужений тренер України Брунько Володимир Іванович. До речі, на запитання ким ти бачиш себе у майбутньому, Влад відповів, що хоче бути тренером з карате, таким же щирим, відвертим та талановитим як його наставник – Володимир Іванович Брунько. Чи може бути вищою оцінка праці вчителя, ніж такі слова вдячного учня.

  А ще хлопець вдячний всім мешканцям нашого міста, які вболівали за нього та підтримували під час Інтернет-голосування на ІІ етапі конкурсу, працівникам ЦБС, а особливо Білій Т.Г. та Висовню В.В., колективу гімназії № 1, де він навчається, всім своїм друзям та батькам.

  Вітаємо Владислава Бульду з перемогою та бажаємо йому подальших успіхів і нових досягнень.

  Олена Дученко  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше