• Кохання врятує світ

  Кохання врятує світ Кохання врятує світ Кохання врятує світ Кохання врятує світ

  14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина. Для багатьох людей цей день особливий, пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

  З нагоди свята у бібліотеці-філії №4 панувала романтична атмосфера. Ошатно прикрашена різноманітними символами кохання, книгозбірня допомагала створити гарний настрій усім читачам бібліотеки і стала своєрідною декорацією для святково-розважальної програми «Кохання врятує світ», яка була проведена для дев’ятикласників БНВК ЗОШ №13.

  Олена Буяненко ознайомила присутніх з цікавими фактами про День святого Валентина. Юні читачі дізналися, які подарунки готують в цей день і здивувалися, що у Саудівській Аравії це свято заборонене. Гості бібліотеки взяли участь у пізнавальних та жартівливих конкурсах та іграх, серед яких «Склади відому пару», суть якого полягала в складанні відомих у всьому світі пар та літературних героїв. Зацікавила учасників заходу гра «Зрозумій мене без слів», у ході якої хлопці мімікою та жестами запрошували дівчат на побачення, а вони у свою чергу відгадували, куди їх запрошують. А ще юнаки та дівчата взяли участь у вікторині «Традиції Дня закоханих» та грі «Комплімент».

  Сюрпризом для школярів стали смаколики у формі сердечок, якими традиційно пригощають у цей день один одного закохані.

  День святого Валентина – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів та близьких людей. Для гуртківців творчої студії «Колорит» відбувся майстер-клас «Сердечко в подарунок», який провела керівник гуртка Ірина Праведна, для того щоб власноруч виготовлені листівки-валентинки з привітаннями та найкращими побажаннями можна було подарувати рідним.

  Протягом дня відвідувачі бібліотеки долучалися до акції «Валентинка читацьких симпатій». На листівках у вигляді сердечок вони писали назву улюбленої книги та опускали її до «Скриньки читацьких симпатій».

   

  Світлана Линник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше