• Подаруйте рідним радість!

Подаруйте рідним радість! Подаруйте рідним радість!

«Заморське» свято День святого Валентина вже давно прийшлося українцям до душі та серця.

У будь-якому віці приємно отримати вітальну листівочку-сердечко з гарними привітаннями. Тож найменші учасники творчої групи «Умілі павучки», завітавши до бібліотеки-філіалу №2 на ярмарок творчих ідей «Картинки-валентинки від щирого серця», завзято взялися за кропітку, але таку цікаву роботу. Створюючи «валентинки», хлопчики, по-секрету, розповіли про свої дитячі «закоханості». Як виявилося, і кожна дівчинка має прихильників та отримують знаки уваги від юних джентльменів, адже вони – маленькі принцеси.

Приймаючи участь у міні-вікторині «Пригадай та назви» та грі «Як закінчилася казка?», діти відгадували за картинками та уривками улюблені казки, де дівчата, після багатьох випробувань, зустрічають свою долю – «Дюймовочка», «Красуня та чудовисько», «Білосніжка», «Попелюшка»…

Валентинки-картинки вийшли справді особливими, тому що створювалися для найрідніших – матусь та татусів.

Не чекайте свята чи нагоди, щоб подарувати ближнім радість – даруйте свою любов кожного дня!

Леся Кравчук.