• Подарунки воїнам до Дня Святого Валентина

Подарунки воїнам до Дня Святого Валентина Подарунки воїнам до Дня Святого Валентина Подарунки воїнам до Дня Святого Валентина Подарунки воїнам до Дня Святого Валентина

На дворі зима, а у серця учасників «Родинної світлиці», яка працює при центральній міській бібліотеці вже постукала весна.

Члени клубу разом з бібліотекарями завітали до Станції юних техніків на майстер-клас з виготовлення подарунків – «валентинок» для воїнів ООС.

Майстриня Ксенія Донська ознайомила присутніх з технікою оригамі.

І діти, і дорослі захоплено створювали різнокольорові серця та прикрашали ними листівки.

Цікаві ідеї учасники майстер-класу відшукали в журналах «Handmade» та «Діана», якіїм запропонувала бібліотекар центральної бібліотеки Ніна Сорокун. Пані Ніна розповіла цікаві факти про День святого Валентина. Присутнім найбільше сподобались дві легенди. Згідно з однією, святий Валентин був священиком, який таємно вінчав закоханих і за це був страчений римською владою 14 лютого 270 року. Кажуть, що перед смертю він встиг передати листа дочці тюремщика із написом «Від Валентина».

Друга легенда говорить, що саме 14 лютого птахи обирають собі пару.

Яка з легенд ближча до істини не суттєво, головне, що День Святого Валентина люблять за те, що він возвеличує кохання.

Разом із смаколиками бібліотекарі передали воїнам ООС виготовлені листівки з побажаннями любові і миру.

Галина Надводнюк.