• Звіт перед читачами

Звіт перед читачами Звіт перед читачами

Погожого лютневого дня до бібліотеки-філіалу №10 завітали найактивніші читачі: члени клубів за інтересами, відвідувачі бібліотеки та масових заходів. На них чекали працівники книгозбірні, щоб традиційно відзвітуватись за проведену роботу в 2018 році. Завідуюча філіалом Ганна Нагорна розповіла про роботу абонементів – для дітей та для дорослих користувачів, читального залу, клубів «Чарівна мить» та «Книголюб», зупинилась на досягненнях та питаннях, які ще потребують вирішення. Під час розмови були підняті питання про поповнення, оновлення та збереження книжкових фондів, адже хоча приміщення і нове, та проблеми залишаються старими.

В цілому користувачі задоволені обслуговуванням і готові підтримати колектив філіалу у його починаннях. А працівники завжди прислуховуються до пропозицій і зауважень, адже для бібліотекаря найцінніше – читач.

Під кінець заходу присутні ознайомилися з новими надходженнями, кожен мав можливість взяти додому книгу улюбленого автора.

А бібліотекарі продовжують працювати…

Ганна Нагорна.