• День інформації «Ювілеї та ювіляри»

  День інформації «Ювілеї та ювіляри» День інформації «Ювілеї та ювіляри»

  Ювілеям світових письменників та дитячих книжок працівники центральної бібліотеки для дітей присвятили День інформації «Ювілеї та ювіляри», який відбувся 6 лютого.

  Протягом дня користувачі різних вікових категорій переглядали відеоролик «Письменники-ювіляри 2019», за допомогою якого мали змогу ознайомитись з творчістю майстрів слова – класиків та сучасників. Візитівкою дня сталавиставка-пропозиція «Ювілейна палітра дитячої книги», на якій широко експонувалася література на будь-які смаки та уподобання.

  Літературний калейдоскоп «День народження є у кожного» провела завідувачка відділом обслуговування книгозбірні Інна Кабула. Її цікава розповідь відкрила читачам дивовижний світ художнього слова видатних українських та світових письменників, яких знають і люблять мільйони дітей та підлітків не тільки в Україні, а й за кордоном.

  «Відсвяткували» ювілеї улюблених книжок читачі-учні 4-5 класів, взявши участь у вікторині «В книжках вірні друзі-герої живуть, і ми пам’ятаємо, як кожного звуть». Дітлахи із задоволенням згадували персонажів казок, оповідань, повістей.

  Під гаслом «Щоб розумником стати – треба більше книг читати!» відбувся турнір-вікторина серед старшокласників «Великі шедеври великих класиків». Користувачі добре відповіли на всі запитання, демонструючи знання літератури за шкільною програмою.

  День інформації став для відвідувачів книгозбірні відмінним приводом ще раз перечитати улюблені твори письменників-ювілярів та познайомитись з творчістю дитячих поетів та прозаїків, які відзначатимуть ювілейні дати в 2019 році.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше