• Зустрічаємо Новий, 4717 рік

  Зустрічаємо Новий, 4717 рік Зустрічаємо Новий, 4717 рік

  Закінчилися традиційні для українців зимові свята, але Новий рік можна зустріти ще раз, за китайським календарем. Та не 2019, а…4717 рік.

  Бібліотекарі книгозбірні №2 не пропустили такої нагоди та провели разом із читачами гру-подорож «Зустрічаємо Новий рік за східним календарем».

  Розповідаючи цікаві факти про святкування, яке нагадує наше Стрітення, працівники книгозбірні наголосили, що цьогорічне святкування відбуватиметься всього15 днів, а не 30, як раніше.

  Присутні залюбки створили колаж «Китайський гороскоп». Незвичним, а тому й цікавим, виявилося завдання «Вгадай ієрогліф», під час якого потрібно було не тільки знайти, а ще й правильно написати китайською мовою. Кожний учасник також мав можливість спробувати скласти жартівливий прогноз-гороскоп для свого друга, користуючись «підказками залу».

  Сподіваємося, що планета Меркурій, у рік Жовтої Земляної Свинки, яка завершає 12-річний цикл східного календаря, надихне на переосмислення пройденого, підштовхне до позитивних змін і навчить кожного адаптуватися до будь-яких життєвих перипетій.

   

  Леся Кравчук.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше