• 88-а весна найстаршого читача...


  Нещодавно колектив бібліотеки-філії №7 привітав свою найстаршу за віком читачку Залогіну Людмилу Едуардівну з 88-ою річницею від дня народження.

  Народилася вона в місті Хабаровську Амурської області в 1922 році у сім`ї службовців Веберів. Коли маленькій Людмилці було 2 рочки помер її батько. Мама, Євгенія Владиславівна, змушена була переїхати з донечкою до міста Благовіщенська. Там пройшло її дитинство, закінчила середню школу, здобула вищу освіту в педінституті. Як молодий фахівець Людмила Едуардівна розпочала свій трудовий шлях у середній школі вчителем російської мови та літератури. Дуже любила читати книги, любила дітей, свою роботу.

  В 1946 році до Благовіщенська прибув за направленням на роботу молодий військовослужбовець Залогін Василь Андрійович.   В цьому ж році   Людмила Едуардівна знайшла своє подружнє щастя, поєднавши долю з ним. Невдовзі й народилася перша донечка Ельвіра.

  В 1950 році сім`я Залогіних переїздить до Білої Церкви. За направленням її чоловік почав працювати штурманом ескадрильї авіаполку в Гайку. В 1952 році народилася друга донечка Оленка. Всю свою материнську любов вона віддавала дітям та чоловіку. Скільки душевного тепла, сили, вміння вклала Людмила Едуардівна в їхнє виховання. Підросли донечки і стала працювати вона вчителем середньої школи №6, а згодом – завучем по учбовому процесу середньої школи №8. Більше 30-ти років працювала Людмила Едуардівна на ниві розумного, доброго, вічного. І стільки ж часу, майже щодня, з привітною посмішкою Людмила Едуардівна переступає поріг бібліотеки-філії №7. Для неї читання – це все життя, а життя – це постійний рух. Любов до книги, потреба у щирому спілкуванні, участі у масових заходах, які проводить бібліотека (вона є членкинею жіночого клубу "Світлиця") – це все допомагає жити їй духовно. 3а словами Людмили Едуардівни, бібліотека для неї, як "рідний дім", куди можна прийти і прочитати, і поспілкуватись, і поділитися своїми радощами чи   проблемами, своїми чарівними секретами по приготуванню домашніх страв. До речі, вона прекрасна господиня, не дивлячись на свої роки.

  Людмила Едуардівна – людина великого життєвого оптимізму, мудрості, щирості, доброзичливості.
  Хочеться побажати в день її 88-річчя бути нашою читачкою ще довго-довго, здоров`я і радості. Нехай добром наповнюється хата, достатком, щирістю і сонячним теплом.

  Людмила Туткевич, завідувачка бібліотекою-філією №7.

  Сім`я. – 2010. – 14 квіт. – С.6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше