• Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення

  Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення

  Січневий календар багатий на пам’ятні дати і події. Одна з найтрагічніших дат – 29 січня. У цей день ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі.

  У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків було 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 аравійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

  29 січня юні громадяни, учні 9-А класу БНВО «ЗОШ№15», разом з класним керівником Ларисою Ніколайчук завітали до книгозбірні №3 на екскурс в історію «Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення». Працівники бібліотеки представили старшокласникам виставку-нагадування з відповідною назвою, інсталяцію «Крути», зробили коментований огляд літератури.

  Присутні на заході переглянули відео презентацію «Крути: і біль, і сум, і вічна слава». 101 рік тому 300 мучнів українських пішло в безсмертя. Це символ нескореного руху молодих українців у боротьбі за власну державу. Вони живуть у пам’яті і житимуть у справах наступних поколінь.

  Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв Крут, без подвигу яких не було б нашої сучасної держави.

   

  Ксенія Гнуда  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше