-
- 29 січня 2019
-
Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення
Січневий календар багатий на пам’ятні дати і події. Одна з найтрагічніших дат – 29 січня. У цей день ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі.
У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків було 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 аравійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.
29 січня юні громадяни, учні 9-А класу БНВО «ЗОШ№15», разом з класним керівником Ларисою Ніколайчук завітали до книгозбірні №3 на екскурс в історію «Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодення». Працівники бібліотеки представили старшокласникам виставку-нагадування з відповідною назвою, інсталяцію «Крути», зробили коментований огляд літератури.
Присутні на заході переглянули відео презентацію «Крути: і біль, і сум, і вічна слава». 101 рік тому 300 мучнів українських пішло в безсмертя. Це символ нескореного руху молодих українців у боротьбі за власну державу. Вони живуть у пам’яті і житимуть у справах наступних поколінь.
Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв Крут, без подвигу яких не було б нашої сучасної держави.
Ксенія Гнуда
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!