• «Світи зоре, світи ясна!»-2019

«Світи зоре, світи ясна!»-2019 «Світи зоре, світи ясна!»-2019 «Світи зоре, світи ясна!»-2019 «Світи зоре, світи ясна!»-2019 «Світи зоре, світи ясна!»-2019

В міській виставковій залі, що при бібліотеці-філії №8, відкрилася традиційна виставка-конкурс дитячого малюнку «Світи зоре, світи ясна!».

У виставці взяли участь 165 юних художників, які представили 178 робіт. Різноманітні теми, жанри, техніки виконання вражають. Кожна дитяча робота випромінює світло добра та позитиву.

Професійне журі конкурсу визначило переможців, які отримали подарунки від міської влади. Відзначили юних художників і меценати: представники Київського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання жінок «Яворина», Білоцерківського осередку міжнародної організації «Жіноча громада», ПП «Будмаркет», колективи міських бібліотек-філій №6, №8, №9 та центральної бібліотеки для дітей.

Вітаємо переможців!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде діяти до 12 лютого за адресою: вул. Леваневського, 55.

Любов Михайлюк.