• Небесні ліхтарики бажань

Небесні ліхтарики бажань Небесні ліхтарики бажань Небесні ліхтарики бажань

Зимові забави в бібліотеці-філії №2 продовжуються! Цікаво й змістовно провести свій час мають можливість і учасники творчої групи «Умілий павучок».

В канікулярний період пройшов родинний майстер-клас «Іграшки з фетру», під час якого діти вчилися виготовляти кумедні подаруночки для друзів.

Старшокласники до Дня снігу створили в книгозбірні справжнісіньку «снігову феєрію», втілюючи свою фантазію та уміння.

А от сьогодні, 22 січня, зробити небесні ліхтарики бажань прийшли найменші «умілі павучки», вихованці ЗДО №36 «Ромашка». Чому саме ліхтарики? А тому, що за східним календарем наближається Китайський Новий рік і потрібно встигнути загадати бажання, яке обов’язково здійсниться. Дітворі підняла настрій гра-терапія «Теплі обіймашки», які так любить сніговичок Олаф з «Крижаного серця».

Творили, фантазували, мріяли… Тому й чарівні ліхтарики вийшли яскравими й особливими. Свої бажання малеча тримає в таємниці, а от одне, створивши «ланцюжок єднання», озвучили – миру нашій рідній Україні!

Леся Кравчук.