• В День Соборності та Злуки, всі візьмемося за руки

  В День Соборності та Злуки, всі візьмемося за руки В День Соборності та Злуки, всі візьмемося за руки

  Багато століть український народ мріяв і боровся за єдність українських земель, що перебували під владою інших країн. 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві було урочисто проголошено Акт Злуки про об’єднання УНР та ЗУНР в єдину соборну українську державу.

  З метою формування національної свідомості підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня Соборності України для читачів – учнів 7-Б класу БЗШ №6 працівники бібліотеки-філіалу №9 підготували патріотичну годину «В День Соборності та Злуки, всі візьмемося за руки». Жанна Харченко та Світлана Могорит розповіли семикласникам про історичне значення цієї події в історії творення Української Народної Республіки, про визначну подію, яка сталася 1990 року, коли мільйони людей, взявшись за руки, утворили «живий ланцюг» від Львова до Києва. Ця традиція збереглася і до сьогодні.

  Учасників заходу зацікавила гра-вікторина «Історія моєї країни», яка складалася з трьох розділів: «Географічний», «Народознавчий» та «Історичний». Наддніпрянщина, Полісся, Слобожанщина, Буковина, Галичина – про ці історико-географічні території країни діти дізналися під час онлайн-мандрівки «Соборна і єдина», а ще взявшись за руки, створили свій ланцюг єднання, засвідчуючи свою любов до України.

  Бібліотекарі закликали читачів любити й оберігати Україну і тоді вона засяє яскравою зіркою на європейськім небосхилі.

   

  Ірина Люшинська.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше