• Щедрівка й коляда в нашу хату загляда

Щедрівка й коляда в нашу хату загляда Щедрівка й коляда в нашу хату загляда Щедрівка й коляда в нашу хату загляда

Зимові звичаї та обряди українців складалися тисячами років. «Ми щедруємо й колядуємо під вікном. Щастя-долі вам бажаємо всім гуртом», – нагадують про себе колядники і щедрувальники. Бо на українську землю ступили Новорічно-Різдвяні свята!

8 січня книгозбірня №3 дзвеніла дитячими голосами. Це святкові колядки і щедрівки, які підіймали настрій користувачам на нові звершення надихали.

З Різдвяними віншуваннями «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда» храм книги відвідали учні БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» разом з вчителями.

Високих злетів в роботі, здійснення мрій та планів, казкових подарунків, доброти в житті, щоб серця наповнилися любов’ю до рідної мови, держави. Щоб у душах не згасали кохання, віра та надія.

Ксенія Гнуда.