• Флешмоб на підтримку військовополонених

Флешмоб на підтримку військовополонених Флешмоб на підтримку військовополонених Флешмоб на підтримку військовополонених

На підтримку 24 українських військовополонених моряків стартував флешмоб «Жовто-блакитний кораблик – на ялинку». Працівники бібліотеки-філії №6 разом із користувачами книгозбірні долучились до проведення флешмобу.

Бібліотекар Людмила Романюк провела маленьким читайликам майстер-клас з виготовлення паперових корабликів. Діти не лише зробили кораблики, а й написали на них звернення: «Повертайтесь в Україну», «Слава Україні», «Героям Слава» та прикрасили їх петриківським розписом. Своїми виробами вони прикрасили ялинку в бібліотеці. А ще, жовто-блакитні паперові кораблики прикрасять новорічні ялинки в кожній оселі учасників флешмобу.

Долучились до флешмобу і учні 4-Б класу БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко). Вони дружно взялись за виготовлення паперових корабликів і завірили, що обов’язково прикрасять свою новорічну красуню жовто-блакитними корабликами.

Запрошуємо всіх не байдужих долучитись до флешмобу.

Надія Гаврилова.