• «Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас

«Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас «Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас «Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас «Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас «Різдвяний вернісаж» знову запрошує вас

Стало доброю традицією для всієї мистецької спільноти міста

зустрічати Новий рік у міській виставковій залі, що при бібліотеці-філії №8

на виставці традиційного народного мистецтва «Різдвяний вернісаж». От і цього року, 20 грудня, вже 23-й раз зібрала всіх святкова виставка, яку підготували невтомні руки 60 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Виставка дійсно багата, новорічна. Задовольнить смаки найвибагливіших поціновувачів народного мистецтва.

Вас здивує кількість і різноманітність вишивки бісером, хрестиком і гладдю. Це рушники, сорочки, картини, вітальні листівочки, навіть ялинкові прикраси. А які чудові витинанки, берест, батик, ляльки мотанки, різьба по дереву, петриківський розпис, ошибана. Вас здивує мозаїка – бісерна, круп’яна, соломкою, шкірпластика, неймовірні роботи з коріння дерева, квілінг і ще багато чого цікавого.

Приємним подарунком для майстрів і всіх відвідувачів став виступ народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Діброва». Разом з учасниками заходу вони щедрували, колядували, посівали, закликаючи добро, злагоду, мир і достаток в кожну родину і в державу.

Кожен, хто потрапить до виставкової зали на казкову експозицію, збагатиться духовно, отримає натхнення. У кожного з’явиться щира посмішка, а ще великий подив, що це все зроблено руками наших земляків.

Виставка триватиме до 20 січня за адресою: Леваневського,55.

Любов Михайлюк.