• Подарунки від святого Миколая

Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая Подарунки від святого Миколая

Працівники центральної бібліотеки для дітей завжди готові веселити, радувати і розважати своїх читачів.

Ось і напередодні Дня Святого Миколая бібліотекарі запросили дітей на яскраве, барвисте свято-квест «Подарунки від Святого Миколая».

Ведучі заходу – завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко та класовод 1-А БЗШ №11 Вікторія Ярич привітали дітей зі святом та запросили до перегляду вистави «В пошуках Синього Птаха».

Юні артисти, користувачі бібліотеки, п’ятикласники цієї ж школи, Софійка Леус, Богдан Галкін, Ярослава Дорошенко, Влад Суконнік, Софія Микитюк, Дарина Одрина та Дмитро Ганський майстерно підготували лялькову виставу, подарувавши першокласникам яскраву емоційну палітру переживань та святковий настрій.

Головні герої дійства – сучасні діти Софійка та Богдан, разом з маленькими читайликами, попрямували на пошуки Синього Птаха – провідника Святого Миколая, щоб передати йому листи з дитячими мріями та бажаннями.

Яскраві ляльки, веселі мелодії та ігри, загадки та вікторини, захопливі квестові завдання сподобалися юним глядачам.

Незабутнім сюрпризом для дітей і дорослих став святковий концерт. Прекрасні медодії подарували учасникам заходу юні музиканти, вихованці ДШМ №3 Катерина Павлюк, Андрій Берчук, Тимур Шиловських, Влад Маслов, Дмитро Коломієць, Ілля Вишневський (керівник Сергій Олександрович Яременко).

Світлана Шалагіна.