• Підвищували професійну майстерність

  Бібліотекарі міста провели семінар “Робота з періодичними виданнями у бібліотеках ЦБС на якому розглянули шляхи оптимізації формування фонду періодичних видань у книгозбірнях та питання активізації використання періодики, традиції і новації у її популяризації.
     

  Досвідом роботи з редакціями газет “Замкова гора”, “Сім`я”, “Гриф”, “Копейка”, “Тема”, “Майдан-Брок”, “Новини Надросся” поділилися з колегами завідуюча ЦБ Чупак Л.Ф., головний бібліограф ф. №8 Коробкова Н.П., завідувачка бібліотеки № 3 Гнуда К.П., головний методист ЦДБ Шпак Т.А. та зав. сектором філіалу № 9 Сулейманова Т.І.

  У ЦБ оформлено виставку-панораму “Періодичні видання Білої Церкви – читачам” на якій вміщені відомості про кожну міську газету та її останні номери.

  На своє навчання колективи бібліотек представили розроблені моделі книжкових виставок за сторінками періодичних видань, рекламні проспекти, виготовили плакати “Перелік назв газет і журналів, які передплачують бібліотеки у 2010 році”.

  А ще кожен працівник підготував інформаційний огляд за матеріалами місцевих періодичних видань “Любителям історії рідного краю”, “Літературне життя Білоцерківщини”, “Замкова гора” – найстаріша газета Білої Церкви”, “Газети пропонують”, “Тема” у фокусі читацької думки”, “Сім`я” – газета для усіх”.

  Директор ЦБС П.Красножон подякував головним редакторам місцевих видань та журналістам за інформаційну підтримку діяльності бібліотек.

  Тетяна Біла, зав. методвідділу ЦБС

  Замкова гора. – 2010. – 19 берез. – С.2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше