• Права людини – права дитини

Права людини – права дитини Права людини – права дитини Права людини – права дитини

Тиждень права, що розпочався 10 грудня, працівники бібліотеки-філіалу №9 проводять спільно з Білоцерківським колегіумом та БЗШ №6.

Правовий діалог з дітьми «Права людини – права дитини» провела адвокат Юлія Шаблій, яка ознайомила присутніх з правами і обов’язками громадян країни, розповіла про адміністративну і кримінальну відповідальність за злочини, скоєні неповнолітніми. Крім того, Юлія Олександрівна нагадала дітям про причини і наслідки шкільного булінгу, а також про такі ганебні вчинки, як вандалізм і підліткова агресія.

В бібліотеці відкрита книжкова виставка літератури «Правова обізнаність – запорука успіху». На засіданні клубу «Первоцвіт» маленькі читачі складали пазли під час правознавчої відгадайки, а також здійснили мандрівку з героями казок статтями Конвекції ООН про права дитини, яку підготувала бібліотекар Галина Чередник. Дорослі відвідувачі знайшли корисні для себе матеріали в інформдосьє «Чи знаєте ви, що таке гендерна рівність?».
    Ірина Люшинська.