• Свято для душі та серця

  З першим подихом весни до нас незмінно приходить обновлене почуття любові, поклоніння прекрасному. Цьогорічна пізня весна - не виняток. І хоч на вулиці ще морозець, а в читацькому клубі "Жіночий світ" розквітають усмішки на обличчях членкинь, лунає лірично  ніжна пісня,  звеселяючи серця та дзвінкий сміх від влучного жарту письменника Володимира Дідківського.  Щире спілкування жіноцтва з гостями поетом-піснярем А.І.Кульчицьким, завідувачем кафедри БНАУ Б.Й.Кашкіним, великими шанувальниками і популяризаторами української пісні та гумористом В.І.Дідківським порадувало присутніх.

  У цей день в бібліотеці відкрилося аж три виставки: "Переплелись на полотні в узорах кольори" трьох майстринь-вишивальниць: наших читачок Загорівської Галини, Терещенко Майї та Денисової Людмили. Кожна з їхніх робіт – ексклюзивна і в кожній картині читається індивідуальний та неповторний почерк майстра.
  Незвичайною технікою "Ізоніть" вишиває Людмила Підлісна, яка завжди радує читачів бібліотеки дивовижними витворами своїх рук. Ось і цього разу свої нові роботи вона презентує на виставці "Чарівне мистецтво "Ізоніть".
  А десятилітня талановита Маринка Бабич перетворила нашу читальну залу у особливу диво-казку. Адже її петриківський розпис, якому вона навчається у студії "Азалія" під керівництвом Людмили Красніцької-Луцик, вражає своєю красою, неймовірною гамою кольорів, образністю та композицією.

  Весняний настрій, позитив, подарований нашими жінками, створюють неповторне свято душі і серця.

  Мирослава Янчук, зав. бібліотекою №5.

  Сім`я. – 2010. – 17 берез. – С.8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше