• Свято душі та позитивного настрою

Свято душі та позитивного настрою Свято душі та позитивного настрою

У читальному залі бібліотеки-філії №8 відбулася творча зустріч та презентація книг поетеси Валентини Лотоцької.

Валентина Олександрівна народилася в Білій Церкві, але більше 27 років працює вчителем на Львівщині. Її поетичні твори друкувалися у дитячих журналах «Барвінок», «Джерельце», «Мудрагелик». Також вона є автором збірок «Щастя із присмаком неба», «Пелюсткові зливи», «Квіти у весни» та яскравої збірки віршів для дітей «Шури-бури-чари». Поезія пані Валентини різнопланова: ніжно-сумна, світла та добра – про маму, патріотична – про українську мову і, звісно ж, щемна – про кохання.

Талановита львівська літераторка подарувала поціновувачам поетичного слова гарний настрій. Не залишили байдужими присутніх вірші про війну на Сході, матір, бабусю, палке кохання, які читали користувачі філії Віра Сінчук, Світлана Починок та Галина Морева. Поезії пані Валентини зачаровували мелодійністю, щирістю, тонким гумором. Зустріч стала святом душі та позитивного настрою.

Майя Боженко.