• Добро починається з тебе!

Добро починається з тебе! Добро починається з тебе! Добро починається з тебе! Добро починається з тебе!

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим.

Доброю традицією в бібліотеці-філії №1 для дітей стало щорічне проведення акції – «Нагодуй пташку взимку». Мета акції – створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті. Найстрашніший узимку для птахів не холод, а голод. І в наших силах підгодувати їх у скрутний час. Для цього слід використовувати годівнички.

Не став винятком і цей рік. Вже з листопада читачі, гуртківці Станції юних натуралістів Білої Церкви (керівник Ніна Забуга), почали активно готуватися до акції.

Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи, в кожній з них була якась родзинка. Їх можна було придбати в магазині, але набагато цікавіше зробити самому, вкласти в роботу тепло своєї душі. Годівнички виготовлені з різних матеріалів, різної форми. Від цього вони виявилися такими вдалими і яскравими.

У бібліотечному саду майже на кожному дереві з’явилися годівнички, наповнені різноманітними смаколиками, які діти принесли з собою. Тепер пташкам не страшна зима!

Якщо вам не байдуже, як птахи перезимують, долучайтеся до акції і ви!

Тільки Добро робить людину великою. Тільки Добро рятує нас тоді, коли ми в біді.

Олена Крищенко.