• Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо

Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо

В читальній залі філії №6 відкрилась виставка творчих робіт та досягнень читачів бібліотеки, гуртківців «Чарівного пензлика» Софійки Марковської та Дар’ї Діденко «Ніколи не сумуємо, читаємо й малюємо». Виставка складається з трьох розділів: «Книги», «Малюнки», «Нагороди».

Дівчатка вперше переступили поріг бібліотеки ще вихованцями дошкільного закладу «Золотий півник». Згодом стали відвідувати бібліотеку з батьками. Дізнавшись, що при філії працює гурток «Чарівний пензлик», відразу виявили бажання відвідувати заняття. Дівчаткам тоді було лише по 6 років. Не все відразу виходило: були сльози, розчарування, але бажання малювати перемогло. Кожен рік наполегливої праці приносив маленьким художницям гарні результати. З того часу пройшло три роки. Першу свою винагороду Вихованки «Чарівного пензлика» отримали в 2016 році, посівши ІІІ-є місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» в номінації «Стилізована ялинка». Дівчатка є переможцями міських конкурсів, які проводить Білоцерківська міська централізована система: «Нова радість стала», «О. писанко, ти – символ України», «До землі Вам, матусі, уклін», міського конкурсу «Світи, зоре, світи, ясна», «Ялинкове диво». «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» та міжнародного конкурсу, який проводився у польському місті Скокі. У міському етапі обласного конкурсу промислового дизайну «АРТ ФАКТОРІЯ» Дарина Діденко посіла 1-е місце.

У одному із розділів виставки представлені книги, улюблені книги дівчаток: твори Сашка Дерманського, Всеволода Нестайка, Роузі Бенкс, Галини Малик. Софійка з Дариною запропонували прочитати їх друзям, присутнім на заході.

Гарні слова на адресу талановитих читачок прозвучали від завідуючої бібліотеки Надії Гаврилової, керівника гуртка «Чарівний пензлик» Людмили Красніцької-Луцик, гуртківців. Привітати своїх доньок із першою персональною виставкою прийшли Людмила Марковська та Інна Діденко. Місцева поетка Тетяна Строкач порадувала присутніх своїми віршами.

Людмила Романюк.