• Вчимося співпереживати та ґудзики пришивати…

  Вчимося співпереживати та ґудзики пришивати… Вчимося співпереживати та ґудзики пришивати… Вчимося співпереживати та ґудзики пришивати… Вчимося співпереживати та ґудзики пришивати…

  Як навчити дітей бути милосердними, поважати права інших та сприймати оточуючих такими, якими вони є, пробачати, співчувати та допомагати? Диліжанс чемності, який подорожує світом у Міжнародний день толерантності під гаслом «Вчимося бути милосердними та вихованими!», завітав до учнів 3-Б класу БЗШ №11 разом із бібліотекарями філії №2. Прослухавши притчу, яку розповіли працівники книгозбірні, діти допомогли дівчинці Любові вибрати серед Краси, Доброти, Радості та Печалі найкращу подругу. Звичайно, Доброта стала найщирішою.

  Розібрати правила ввічливості та вихованості хлопчикам і дівчаткам допоміг Чарівний Стільчик. А ще кожний учасник заходу мав можливість почути про свої гарні якості.

  Розглянувши різні ситуації, де потрібно проявити милосердя, терпимість та співчуття, діти пограли у гру «Я пишаюся тобою…».

  Розповісти найменшим, вихованцям ЗДО №36 «Ромашка» про співпереживання та співчуття до ближнього бібліотекарі вирішили за допомогою…звичайнісінького ґудзика. Ну не такого вже й простого, а сьогоднішнього іменинника – 16 листопада відзначається Всесвітній День ґудзиків. Театралізована гра-квест «На ґудзик сподівайся, а сам не зівай!» показала гарні дитячі якості, а заодно й навчила ґудзики пришивати.

  На жаль, всі книги про добрі вчинки розібрали казкові герої, тому, користуючись підказками, діти знаходили звіряток та ввічливо просили дати книжечку.

  Театралізований показ казки «Як корівка Маня ґудзик загубила», показав, що малеча готова прийти на допомогу. Знайшовши пропажу, дітки виявили бажання пришити ґудзичок. І не просто так, а різними методами, які за народними повір’ми привертають до себе щастя, радість, успіх, добробут, дружбу.

  За допомогою пальчикової розминки «А ці братці – молодці, ґудзик пришивали» навчилися правильно робити таку складну для їхнього віку справу.

  Вдячна корівка Маня запропонувала читайликам Чарівну Торбинку Бажань. Діти, загадавши бажання, діставали ґудзички. Парне число – збудеться скоро, а непарне – треба трішки почекати.

  А наше бажання вже збулося – ми маємо щирих, вихованих та добрих читайликів!

   

  Леся Кравчук.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше