• Світи, зоре, світи, ясна

  Світи, зоре, світи, ясна

  Щорічна традиційне виставка-конкурс і дитячого малюнка «Світи, зоре, світи, ясна», що відкрилася у виставкові  залі бібліотеки №8, проводиться майже 15 років.


  Організатори та журі відзначають, що цього ро­ку юні художники вразили абсолютно всіх. По-перше, кількістю робіт- їх було 250, по-друге кількістю учасників - 200.

  Свої кращі роботи представили майже всі школи мистецтв, ху­дожні студії й гуртки. Тому-то так багато було представлено робіт на виставці, адже малюванням діти займаються практично в усіх школах мистецтв, позашкільних освітніх закладах, худож­ній академічній школі, клубах за місцем про­живання тощо. Журі, що складалося з професій­них художників - Анатолія Кирилюка, Валерія  Вовченка, Івана Баки - на початку розгубилося у визначенні  переможців, адже у такій кількості робіт можна й пропустити когось, але, зібравшись, все-таки визначилися.

  Тридцять подарунків та від­знак отримали юні художни­ки в номінаціях «молодша»,   «середня» та «старша» група . Спонсорами виступили де­путат міськради, директор  СЗОШ №1 Ю.Петрик, голо­ва фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Олена Іванова.

  Крім того, за кращі ілюс­трації до художніх творів ді­ти також були відзначені по­дарунками, Їх вручила Ксенія Гнуда. А ще на цій виставці бу­ли нагороджені діти, які брали участь у Всеукраїнській вис­тавці «Я хочу жити в якісному світі», організованій Центром стандартизації і метрології. Заступник генерального директора державного підприємства «Київоблстандартметрологія» Олег Черепанов нагородив Марину Довгенко (робота  «Чисте повітря - чисте життя»),  що посіла перше місце.

  Любов Федорівна Михайлюк-завідуюча міською виставковою і залою - зазначила, що на відкриття виставки прийшло дуже багато дітей і не менше дорослих. «Деякі роботи нас дуже вразили, бо були досить професійними. Так, приміром, робота Насті Водолагіної. Між собою ми говорили, що дитячі малюнки завжди випромінюють  позитивну енергію, доброту, а дорослі, споглядаючи їх, поринають  у дитячий світ, відновлюють свою душу».

  Виставка діятиме до кінця лютого, тож ознайомитися з нею можуть усі бажаючі.

  Надя Кащук,
  Майдан-Брок .- 2010 .- №8 .- С.18-19.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше