• У кожній з нас живе Шанель

  У кожній з нас живе Шанель У кожній з нас живе Шанель У кожній з нас живе Шанель У кожній з нас живе Шанель

  Кожній людині знайомо ім’я Габріель Бонер (Коко) Шанель – ім’я жінки-легенди, яка створила своєрідний французький стиль одягу, відомий усьому світу як стиль Шанель.

  29 жовтня, в рамках року французької мови в Україні, у центральній бібліотеці для дітей зібралися шанувальниці Коко Шанель. Для них у перший день осінніх канікул працювала майстерня гарного настрою «У кожній з нас живе Шанель».

  Гостей чекала захоплива екскурсія фото-зоною «Коко Шанель: ікона стилю». Під супровід французьких мелодій бібліотекар знайомила присутніх з головними відкриттями законодавиці моди ХХ століття.

  Захід почався презентацією книги Марії Сердюк «Коко Шанель». Дівчата прослухали повчальну історію життя Габріель Шанель. Слухачки були вражені, дізнавшись, скільки перешкод і труднощів подолала Коко для досягнення своєї мети, як ця дівчина, зробила собі ім’я, вистояла і змогла самотужки піднятися в гору.

  Учасниці заходу отримали цікаву інформацію про найпопулярніші тренди фірмового стилю Коко Шанель, історію появи маленького чорного плаття, твідового жакету, брючного костюму, вічного бездоганного аромату «Шанель №5», а також те, чому Габріель віддала перевагу сумочці на довгій ручці-ланцюжку та штучній перлині.

  «Мода – це щось таке, що існує не тільки в одязі. Мода витає в повітрі, вона пов’язана з нашими думками і нашим способом життя, з тим, що відбувається навколо нас», – так говорила Коко Шанель, яка назавжди залишилася в історії моди першою жінкою-дизайнером, що потіснила чоловіків на олімпі моди, жінкою, моделі якої визначили обличчя XX століття.

  А далі свято французького настрою продовжилося фотосесією. Дівчатка разом із своїми матусями та бабусями фотографувалися та одночасно демонстрували яскраві приклади стилю Коко Шанель.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше