• Не нудний Хелловінний вихідний

  Не нудний Хелловінний вихідний Не нудний Хелловінний вихідний Не нудний Хелловінний вихідний Не нудний Хелловінний вихідний

  У ніч з 31 жовтня на 1 листопада відмічають Хелловін, найзагадковіше свято в році, яке бере свій початок із традицій древніх кельтів. Вважають, що у цю ніч стираються межі між світами, духи виходять на землю і спілкуються з людьми.

  Щоб відігнати всіляке зло люди розпалювали багаття, співали пісень, надягали різноманітні страшні костюми. Традиція святкування поширилася у Англії та Ірландії. На початку ХІХ століття Хелловін стали відмічати у США, а в кінці ХХ століття і в Україні. Якщо в давнину язичники свято вірили в нього, то зараз воно стало більше схоже на маскарад з традиційними іграми та частуванням.

  Незмінним атрибутом Хелловіна є так званий ліхтар Джека. Насправді це просто гарбуз, на якому вирізано зловісно усміхнене обличчя. В середину овочу ставлять запалену свічку.

  Не нудний Хелловінний вихідний 28 жовтня влаштували для користувачів-дітей працівники книгозбірні №3 та викладачі школи раннього розвитку «Чудо-чадо». Присутні на святкуванні не побоялися пірнути в атмосферу таємничості. Діти були одягнені в карнавальні костюми. Організатори свята розповіли цікаві факти про історію виникнення Хелловіна, провели конкурси та ігри. Школярі потоваришували з Джеком-ліхтарем, а потім відбулася карколомна дискотека.

  Не обійшлося і без частування. Смакували черв’ячками та мишами, але не справжніми, желейними. Запивали чародійними напоями. Бо без цього і свято не свято.

  Колектив бібліотеки-філії №3 прагне, щоб книгозбірня була не просто місцем, де можна знайти потрібну інформацію, взяти книгу для прочитання, а і центром спілкування. Де дорослі і діти зможуть цікаво провести час у свій вихідний. І це дає результати. Не нудні вихідні у бібліотеці стануть традиційними.

   

  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше